Дізнайся, що таке STEM, разом з Рішельєвським ліцеєм.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ КАНАЛ, БУДЬ У ЦЕНТРІ ПОДІЙ


 

Актуальні знання он-лайн


Хочете взяти участь в он-лайн-лабораторній роботі з фізіки? Не виходячи з дому та не залишаючи свого затишного крісла? Безпечно, класно, пізнавально! Представляємо вам першу он-лайн-лабу в Суботній STEM-школі. Ви чули про сучасну цифрову лабораторію Vernier?  У науковому світі серед користувачів навчального та дослідницького обладнання вона  має репутацію, що можна порівняти з репутацією бренду Apple. Компактні датчики Vernier відрізняються надзвичайною точністю та можливістю використання як у польових умовах, так і в лабораторії. Сучасне надточне обладнання може використовуватись на уроках фізики для учнів старшої школи будь-якого класу – з 8 по 11. Що можна вимірювати датчиками Vernier, як це робити та яке завдання можна виконати після перегляду лаборатоки? Дізнаєтесь від вчителя фізики РЛ Оксани Колеснікової вже цієї суботи – 21 березня! 


Для допитливих біологів ми теж підготували новий міні-курс – «Паразитологія» від кандидата ветеринарних наук, доцента кафедри епізоотології Одеського аграрного університету Віталія Чорного. 


А для завзятих науковців – продовження курсу «Вольфрам математика» від профессора ОНУ ім. Мечникова Володимира Кулінського. 


Тож розклад трансляцій 21 березня такий:

10:00 – Паразитологія

11:00 – Вольфра математика

11:30 – Лабораторна робота з фізики 


Приєднуйся до трансляцій!